Maskotki reklamowe

Masz już dość długopisów i kubków z logo firmy? Chcesz w bardziej oryginalny sposób wypromować swoją markę, ocieplić wizerunek i pozostać na dłużej w świadomości klientów? Maskotka reklamowa to idealne rozwiązanie! Powierz produkcję tego gadżetu doświadczonej firmie, która zapewni obsługę kompleksową od momentu przygotowania projektu do jego realizacji zgodnej z oczekiwaniami Klienta.

Jesteśmy w stanie zrealizować każdy, nawet najbardziej skomplikowany projekt. Na bazie jednego z naszych gotowych wzorów lub na podstawie rysunku, zdjęcia, słownego opisu przygotujemy wzór do akceptacji klienta, po czym przejdziemy do jego realizacji.

Dzięki długoletniej współpracy z największymi producentami jesteśmy w stanie zagwarantować Państwu NAJNIŻSZE CENY na rynku przy zachowaniu najwyższej jakości zgodnie z obowiązującymi normami bezpieczeństwa w Europie.

Termin produkcji jest uzależniony od wielkości zamówienia oraz wybranego środka transportu.

Realizujemy wszelkie projekty z materiałów miękkich, czyli oprócz maskotek mogą to być także poduszki, plecaczki, breloczki, piórniki, torby, etui na tablet czy laptop.

Właściwa reklama przekłada się na zysk dla firmy. Obecnie reklama bazuje na emocjach, a maskotki zawsze spotykają się z pozytywnym odbiorem. To bardzo skuteczna forma promocji. Skorzystaj z naszego doświadczenia, a wspólnie wypracowany projekt na pewno spełni Twoje oczekiwania!