O nas

Od 34 lat firma ‘’SUN-DAY’’ specjalizuje się w imporcie, produkcji oraz dystrybucji zabawek pluszowych. Wieloletnie doświadczenie oraz współpraca z kooperantami o najwyższych możliwościach produkcyjnych sprawiają, że jesteśmy głównym dostawcą maskotek na rynku polskim oraz solidnym i zaufanym partnerem w biznesie. Współpracujemy z kilkudziesięcioma hurtowniami oraz dużymi sieciami handlowymi w całej Polsce jaki i w wielu krajach UE.

Wszystkie nasze zabawki podlegają cyklicznym kontrolom jakości oraz posiadają znak CE, który gwarantuje zgodność z normami i dyrektywami dotyczącymi bezpieczeństwa zabawek:

  • dyrektywą Parlamentu Europejskiego i Rady 2009/48/WE
  • rozporządzeniem Ministra Rozwoju i Finansów z dnia 20.10.2016 r. w sprawie wymagań dla zabawek (Dz. U. 2016 poz. 1730)
  • europejskimi normami EN-71

Specjalizacja i doświadczenie w branży zabawek

Cały czas dostosowujemy się do zmieniających się trendów, doskonalimy oraz rozwijamy naszą ofertę produktową kładąc nacisk przede wszystkim na wysoką jakość, bezpieczeństwo i ATRAKCYJNĄ CENĘ.

Klienci mogą wybierać z ponad 8 000 gotowych wzorów lub skorzystać z oferty indywidualnego projektu, gdzie na życzenie klienta jesteśmy w stanie wyprodukować nawet najbardziej skomplikowane i zwariowane maskotki lub inne gadżety, które wyróżniać się będą perfekcyjnym haftem, nadrukiem, etykietą z logo, nazwą firmy lub innymi informacjami.

Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych!